Маєток Богатирьова
Маєток Богатирьова

Син колишнього міністра охорони здоров’я Ігор Богатирьов залишається власником землі на острові в селі Плюти, що під Києвом. Про це свідчить витяг з реєстру майнових прав, інформують Наші гроші.

Ще у 2007 році міськрада Обухівського району ухвалила рішення видати чотирьом особам державні акти власності на земельні ділянки площею 2,70 га. Ці ділянки розташовані на острові та у прибережній захисній смузі річки Козинка. У 2010 році Богатирьов придбав кілька цих ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку й господарських будівель. Зараз на острові – котеджне містечко закритого типу. Вартість ділянок в ньому складає 18 тисяч доларів за сотку.

25 листопада 2014 року Обухівський районний суд вимагав на користь держави земельну ділянку площею 0,46 га «як таку, що належить до земель водного фонду і не може перебувати у приватній власності». Однак в лютому цього року Богатирьов подав апеляцію і виграв її. Згідно з даними реєстру майнових прав, на ділянці розташований житловий будинок площею 475 кв.м., гостьовий будинок майже 402 кв.м., будинок охорони, господарські будівлі, навіси і альтанки.

Нагадаємо, в червні 2014-го у Генпрокуратурі України розпочали розслідування кримінального провадження за фактом розтрати державних коштів службовими особами МОЗу, зокрема, – особисто екс-міністром Раїсою Богатирьовою. У жовтні ГПУ оголосила Богатирьову у розшук. Печерський районний суд Києва 20 березня заочно арештував її.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ