ry-zhenko

Фірма сина Генерального прокурора України Юрія Луценка здає в оренду вісім квартир Світлани Риженко, яка разом із дружиною нинішнього очільника ГПУ володіла ТОВ «Українські новітні телекомунікації».  Про це йдеться у матеріалі «Загадкова бухгалтерка Луценків», пишуть Наші гроші.

Зокрема, йдеться про квартири на вул. Еспланадна, 32В у Печерському районі м.Києва. Це чотириповерховий цегляний будинок, зведений на початку ХХ ст. У будинку 10 квартир, із них 8 – у власності Риженко. Ще по одній квартирі мають Віталія Загоруйко і Євген Волохін. У 2009 році Риженко, Загоруйко і Волохін створили ОСББ.

У 2009 році Риженко значилась співзасновницею фірми «Українські новітні комунікації» разом зі Степаном Нарембіком, тестем Юрія Луценка, який тоді очолював МВС. У 2011 році партнеркою Риженко замість Нарембіка стала дружина Луценка Ірина, пише видання.

67-річна Риженко нині мешкає у будинку в селі Зазим’я Київської області. Будинок на Еспланадній, 32В здає в оренду ТОВ «Бізнес-центр «Лотос» – агентство нерухомості, власником якого є Олександр Луценко, син теперішнього генпрокурора Юрія Луценка.

Водночас будинок виставили на продаж за 5,30 млн. доларів. Нерухомість загальною площею 1410 кв.м. пропонують під офіс, приватну клініку, школу, тощо. Ріелтор розповідає, що будинок обладнаний сауною і басейном.

prodazh-esplanadnaОфіційно Риженко заснувала свої перші фірми у 2008 році – ТОВ «Центр персонального зв’язку» і ТОВ «Інфопростір Позняки».

Вони були зареєстровані в Києві на вул.Туполєва,19. Будинок за цією адресою площею понад 21 тис кв.м. перебуває у власності компанії «Бізнес-центр «Лотос», власниками якої були тесть Степан Нарембік, а згодом дружина Ірина. Наразі «Лотос» записаний на сина Олександра.

За словами Риженко, вона познайомилась з Іриною Луценко під час роботи в Київському обласному відділенні Антимонопольного комітету. Жінка стверджує, що була бухгалтером «Українських новітніх телекомунікацій», а квартири придбала за особисті кошти від бізнесу.

Варто зазначити, що сама Риженко живе досить скромно.

Будинок Риженко в Зазим’ї на Київщині
Будинок Риженко в Зазим’ї на Київщині

На більшість запитань, які їй поставили журналисти видання, відповідала: «Не пам’ятаю. Не знаю».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ