Павло Єременко
Раніше Павло Єременко працював у Google, Motorola і в дослідницькому агентстві Пентаґону

Головним технічним директором однієї з найбільших авіабудівних корпорацій у світі Airbus Group став українець Павло Єременко. Про це повідомили у прес-службі компанії, передає Корреспондент.net.

«Павло Єременко, який веде наш інноваційний центр у Сан-Хосе, торік продемонстрував унікальні здібності, за допомогою яких він з’єднує проекти Кремнієвої долини і нашу дослідницьку групу й технології та інноваційну культуру. У нього є всі дані – у високих технологіях і промисловості, щоби привести технології Airbus у майбутнє», – повідомив генеральний директор Том Ендерс.

До цього 36-річний Павло Єременко працював у Google, Motorola і в дослідницькому агентстві Пентаґону, наразі очолює інноваційний центр у Сан-Хосе в штаті Каліфорнії, де є головним інженером аеронавтики і астронавтики.

На нову посаду він вступить уже 1 липня 2016 року.

Як відомо, Airbus Group є світовим лідером у сфері аеронавтики і космічних послуг.

Довідка: Павло Єременко – американський новатор і управлінець. Нині генеральний директор інноваційного центру Airbus Group в Силіконовій долині, колишній виконавчий директор Google і глава компанії Google Ара (проект створення відкритої модульної платформи для смартфона). Єременка визнали одним з Топ-10 Tech лідерів 2015 Fortune Magazine. Він також є прихильником досліджень штучного інтелекту.

Батько – Олександр Єременко (21 травня 1954, Тернопіль) – український математик, доктор фізико-математичних наук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ