Синоптики обіцяють незначне потепління з 9 січня

Державна служба з надзвичайних ситуацій України у Facebook повідомила, що 8 січня активний циклон з Чорного моря продовжить ускладнювати погодні умови в Україні. Очікуються тривалі хуртовини, посилення вітру й ожеледиця.

«Протягом 7-8 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Сумської, південних районів Київської, східних районів Вінницької областей очікуються сильні снігопади з утворенням снігового покриву висотою 25-30 см, на Одещині та Миколаївщині – до 35 см, сильні тривалі хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській областях відкладення ожеледі на дротах, деревах та дорогах», – ідеться у повідомленні.

Крім того, у відомстві попередили, що у Карпатах дуже високий рівень сходження лавин. У гірських районах Закарпаття можливі зсуви снігу на дороги.

«По західній половині Чорного моря очікується посилення північного вітру 25-28 м/с, висота хвиль 30-50 дм, погіршення видимості до 100-500м», – підкреслили в ДСНС.

У Києві сніговий покрив зросте від 10 до 15 сантиметрів, температура знизиться до -15-18 вночі, та до -10 вдень.

«У Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській областях складні погодні умови: сильні снігопади і хуртовини, снігові замети; у Харківській, Дніпропетровській, Херсонській областях сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь; на дорогах ожеледиця. В Україні, крім східних областей, пориви північного вітру 15-22 м/с, в Одеській та Миколаївській областях 25-30 м/с. У західних та північних областях різке зниження температури повітря до -11-16, в Карпатах та Прикарпатті до -20-25 морозу».

Незначне потепління в Україну прийде 9 січня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ