zy-ma
Похолодання на Новий рік буде найсильнішим, температура 28-31 грудня може досягти -18C

За жовтень-лютий 2016-2017 року холодних днів набереться десь 20-25. У цілому, зима буде теплою, але з кількома періодами різких похолодань, які змінюватимуться потеплінням до позитивних температур. Такий прогноз зробила експерт Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова, передає УНІАН.

Вона зазначила, що в найближчі дні, 7-9 жовтня, українцям слід очікувати незначного похолодання до -6C вночі, після чого температура знову встановиться на порівняно високих для жовтня позитивних температурах. Варто очікувати похолодання і наприкінці жовтня: 28-30 числа температура може доходити до -10C вночі.

За словами фахівця, зимова погода прийде в Україну наприкінці листопада – на початку грудня. Тоді ж завдяки рясним опадам сформується і сніжний покрив, який протримається щонайменше до нового року.

«Сніговий покрив ляже. На скільки промерзне земля в цей момент, і на скільки він буде високим, від цього залежатиме, чи зникне він із середини грудня, чи ні. Мені здається, він протримається, тому що на початку і наприкінці грудня очікується різке похолодання і знову опади. Тобто сніговий покрив повинен бути цього року».

Метеоролог зазначила, що похолодання на Новий рік буде найсильнішим, температура 28-31 грудня може досягти -18C. Також порівняно холодні дні очікуються 24-26 січня, 5-6 та 10-11 лютого. З середини лютого метеорологи прогнозують початок весняних процесів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ