Путін , Сирія
З 15 березня почалося виведення основних сил РФ із Сирії

Міністерство оборони Російської Федерації витратило на бойові дії в Сирії 33 мільярди рублів. Про це повідомив Президент РФ Владімір Путін під час церемонії нагородження учасників операції на Близькому Сході, пише Meduza.

Господар Кремля заявив, що Росія провела «величезну роботу зі зміцнення законної влади і державності Сирії». За ці «здобутки» Путін нагородив 17 військовослужбовців РФ. Четверо з них отримали нагороди героя Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент Росії Путін наказав з 15 березня почати виведення основних сил РФ із Сирії.

Як відомо, військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня 2015 року. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському Міністерстві оборони звітували про бойові вильоти.

Спочатку Росія планувала витратити на цю війну 1,2 млрд. доларів за весь 2016 рік, але, за даними RUSI (Лондон), після масового відправлення солдатів і техніки в середині листопада минулого року щоденні витрати підвищилися з 4 до 8 млн. доларів на день, що в перерахунку на рік становить майже 3 млрд. доларів.

Авантюра

БЕЗ КОМЕНТАРІВ