13111
Повстанці завдали артудару по російській авіабазі в Сирії

Авіабаза «Хмеймім» у сирійській провінції Латакія, де дислокується російська авіація, потрапила під артилерійський обстріл повстанців з угруповання «Ахрар аш-Шам», передає Європейська правда.

У результаті обстрілу серед російських військових є поранені та загиблі. Також є інформація, що після артилерійського удару з авіабази не злітав жоден російський літак.

26 листопада в Міноборони РФ відзвітували, що доставили на російську авіабазу «Хмеймім» у Сирії зенітну ракетну систему С-400. У свою чергу, в Пентаґоні зазначили, що розраховують, що РФ не спрямує комплекси С-400 на літаки антиіділівської коаліції в небі над Сирією: «Подібні системи ще більше ускладнять і без того складну ситуацію в небі над Сирією і не зроблять нічого, щоби просунути боротьбу з «ІД». До того ж у джихадистів немає авіації. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоґан заявив, що застосування росіянами розгорнутих в Сирії зенітно-ракетних комплексів С-400 «Тріумф» проти турецьких бойових літаків у небі Сирії Анкара розцінить як акт військової агресії.

На думку міжнародного кореспондента американської телекомпанії Метью Чанса, поставка ракетних комплексів С-400 на базу в Сирію здатна «закрити» небо країни для польотів будь-яких літаків. При розгортанні достатньої кількості таких ЗРК всім доведеться отримувати дозвіл РФ, вважає він.

Читайте: Кремль спробує демонтувати владу Ердоґана в Туреччині, – експерт

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ