Таксі
У Києві Uber запрацює наприкінці березня – на початку квітня

Міжнародний сервіс таксі Uber після запуску в столиці запрацює і у Львові. Про це заявили у мерії Львова, передає zaxid.net.

Найближчим часом приїде команда з європейського офісу, щоби подивитися, як відбувається процес запуску сервісу. У Києві Uber запрацює наприкінці березня – на початку квітня.

Нагадаємо, 25 лютого під Київською міською державною адміністрацією київські таксисти палили шини, сигналили і висловлювали своє невдоволення запуском Uber в Україні, який навіть ще не відбувся.

Uber – американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Додаток доступний у понад 200 великих містах у 67 країнах світу.

Створити сервіс Uber спало на думку Тревісу Каланіку в Парижі, коли він намагався знайти таксі, щоб дістатися до місця проведення конференції 2008 LeWeb.

У березні 2009 року Тревіс разом з Ґарреттом Кемпом заснував компанію «UberCab», а вже у червні 2010 компанія запустила власний сервіс у Сан-Франциско.

Додаток Uber дозволяє користувачеві замовити машину з водієм і відстежити її переміщення до зазначеного місця, а оплата послуг здійснюється за допомогою банківської карти.

Додаток доступний для завантаження на мобільні ґаджети, що працюють на базі iOS та Android.

Читайте: Столичні таксисти – проти сервісу Uber

БЕЗ КОМЕНТАРІВ