Бойові дії на сході України
Бойові дії на сході України

Військові Збройних Сил України відбили атаку бойовиків «ДНР» і змусили бандитів і найманців вдатися до втечі в районі села Лозове, що в Артемівському районі Донеччини. Як повідомили в прес-центрі АТО, «бойове зіткнення відбулося і на Артемівському напрямку в районі Лозового. Після короткого бою злочинці змушені були панічно тікати».

Загалом з 18:00 29 травня і до 6:00 30 травня ситуація на сході України була напруженою.

«Артилерія, міномети та гранатомети російсько-терористичних найманців обстрілювали Широку Балку, Кірове, Расадки, Луганське, Лозове, Світлодарське.

На Маріупольському напрямку 120-мм артилерія, міномети та гранатомети загарбників півтори години обстрілювали Широкине. Після 20:00 і до самого ранку там наступила бойова тиша.

На Луганському – з зенітних установок, кулеметів та гранатометів загарбники обстрілювали Щастя та Станицю Луганську. По Трьохізбенці вогонь вів міномет.

Бойове зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою найманців відбулося на Донецькому напрямку в районі Красногорівки. Бій тривав дві години. Загиблих серед наших військових немає. Крім того, з мінометів, зенітних установок та стрілецької зброї варвари гатили по Камянці, Красногорівці, Піскам, Опитному, Гранітному», – повідомив речник АТО Леонід Матюхін.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко заявляв, що в разі переходу агресором лінії зіткнення на Донбасі він негайно запровадить у державі воєнний стан.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ