«Тарантіно забагато не буває»: режисер створив дві версії стрічки «Гидотна вісімка»

Тарантіно
Режисер Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно змонтував дві версії свого нового фільму «Гидотна вісімка». Як повідомляє УНН із посиланням на видання Variety, одна версія вийде в цифровому форматі для широкого загалу, друга – на плівці, так би мовити, для вузького кола. Плівкові бобіни з картиною надійдуть у 50 кінотеатрів США.

За словами режисера, версія фільму для мультиплексів буде на 6 хвилин коротшою. «Я не знаю, наскільки глядачі зрадіють широкому формату. Гадаю, все стане ясно за підсумками перших двох тижнів», – зазначив Тарантіно.

Дія фільму, який вийде у світовий прокат 25 грудня 2015, відбувається за кілька років після закінчення Громадянської війни в Америці. Рятуючись від сніжної бурі в горах, в одному будинку збираються мисливці за головами, злочинці, кат, ковбой, а також генерал і солдати армій Півночі та Півдня.

Зйомки вестерну, в якому зіграли Курт Рассел, Семюел Л. Джексон, Тім Рот і Ченнінґ Татум, проходили в штаті Колорадо. За словами Тарантіно, картина не пов’язана з його попередньою роботою в цьому жанрі  – стрічкою «Джанґо звільнений», що вийшла на екрани 2012 року.

Читайте: Брюс Вілліс зірвав зйомки Вуді Аллену заради мюзиклу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ