Тарантіно
Режисер Квентін Тарантіно

Квентін Тарантіно змонтував дві версії свого нового фільму «Гидотна вісімка». Як повідомляє УНН із посиланням на видання Variety, одна версія вийде в цифровому форматі для широкого загалу, друга – на плівці, так би мовити, для вузького кола. Плівкові бобіни з картиною надійдуть у 50 кінотеатрів США.

За словами режисера, версія фільму для мультиплексів буде на 6 хвилин коротшою. «Я не знаю, наскільки глядачі зрадіють широкому формату. Гадаю, все стане ясно за підсумками перших двох тижнів», – зазначив Тарантіно.

Дія фільму, який вийде у світовий прокат 25 грудня 2015, відбувається за кілька років після закінчення Громадянської війни в Америці. Рятуючись від сніжної бурі в горах, в одному будинку збираються мисливці за головами, злочинці, кат, ковбой, а також генерал і солдати армій Півночі та Півдня.

Зйомки вестерну, в якому зіграли Курт Рассел, Семюел Л. Джексон, Тім Рот і Ченнінґ Татум, проходили в штаті Колорадо. За словами Тарантіно, картина не пов’язана з його попередньою роботою в цьому жанрі  – стрічкою «Джанґо звільнений», що вийшла на екрани 2012 року.

Читайте: Брюс Вілліс зірвав зйомки Вуді Аллену заради мюзиклу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ