Тарас Загородній, політичний експерт

Розенко, напевно, в захваті від своєї дотепності, розрахованої на хронічних долбодятлів. Типу платіть ЄСВ зараз, щоби отримати пенсію через 20 років. І за рахунок кого ці пенсії будуть виплачуватися? За рахунок молоді, яка натовпами тікає до Польщі від чиновницької зв’язки Гройсман-Розенко-Рева? Розенко, мабуть, думає, що розумні люди не бачили демографічних таблиць, які показують, що в нинішній системі ПЛАТИТИ ПЕНСІЇ НЕМА З ЧОГО, навіть якщо платити в Пенсійний фонд?

Навіть якщо платити, то все піде на утримання апарату Пенсійного фонду і особисто на черговий «Лексус» Розенка і Гройсмана. Без запровадження другого рівня пенсійної реформи, коли вклади можна передавати у спадок, щось сплачувати до Пенсійного фонду немає ніякого сенсу. А цього ані Розенко, ані Гройсман, ані Рева не роблять. Вони хочуть обдерти бізнес для фінансування неефективної системи.

Дешевше побудувати собі за 20 років квартиру і здавати в оренду, ніж довіряти цій зграї злодіїв. Квартира принаймні – це актив, який є в руках. А пласка дотепність злодійкуватих чиновників такою точно не є.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ