Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

У тому, що вмираюча імперія намагається легалізувати своїх бандитів в «ДНР» і «ЛНР» через Чехію та Австрію, нічого дивного немає. Чехія була в радянському блоці та КДБшних консервів там достатньо. Президент Чехії – один з них.

Як не дивно, але і в Австрії таких достатньо. СРСР пішов з Австрії тільки в 1955-му, нашпигувавши країну своєю агентурою вздовж і впоперек, яка спокійно відтворювала себе аж до 91-го року і до сьогодні. Тому «консервів» там теж достатньо. Це, до речі, пояснює чому російські та українські бізнесмени так люблять Австрію. Через неї ще за радянських часів відмивалися чималі гроші.

Шо нам робити? Кожний такий нездоровий рух має супроводжуватися диким скандалом. Наприклад, викликом у зв’язку з кожним епізодом послів Чехії та Автрії (інших) до нашого МЗС, де з ними спілкуватимуться в украй дипломатичних виразах типу «Якого хера?» (або як воно там по-чеськи). Те саме стосується і будь-яких європейських структур, які б краще більше займались справами. Тут репутаційні ризики повинні перевищувати гонорари від Вови, щоби при слові «Україна» у всіх нинішніх і потенційних європейських зрадників нервовий тик починався. Хунта ми чи ні?

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ