Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Не знаю, чия «світла голова» додумалася проводити допит Януковича з Ростова, але наслідки можуть бути дуже сумними. (Не буду зупинятися на правовій цінності цього допиту – вона нульова).

  1. По суті, в українське правове поле вводиться російський суд з усіма наслідками, що випливають. Ну, той самий, який судив Сенцова, Клиха, Cущенка. Якщо Януковича можна допитувати в російському суді, то чому російський суд не може за такою ж схемою переслідувати українських громадян? Або «світлих голів», які думають, що при владі назавжди? Створюється дуже небезпечний прецендент. На Заході це взагалі виглядає нонсенсом – вони визнають Росію агресором, а ми співпрацюємо з їхніми судами.

2. Хіпстери з Фейсбуку можуть 150 разів гуморити з приводу, «який він тупий», але вони ніколи і не були його виборцями, які розлючені й падінням рівня життя, й новими платіжками за ЖКП. Завдяки цьому ідіотському допиту у нас така ситуація:

Виборець Януковича почув всі штампи, які хотів почути:

  1. Янукович вважає себе президентом.
  2. Майдан – це радикали.
  3. Політичні лідери Майдану такі ж, як і він – ходили з ним на переговори.

Виборець нинішньої влади почув:

  1. Політичні лідери Майдану не кращі за Януковича, оскільки щосили з ним спілкувалися і незрозуміло, про що домовлялися. Не вірте їм.

Ґрунт для дострокових виборів розпушений та удобрений. І не факт, що для Януковича. Він йде як таран для невеликої політичної заварушки. Або великої.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ