Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Чесно кажучи, я навіть радий, що «Нафтогаз» демонстративно і цинічно вкрав 5 мільйонів гривень через Prozorro на покупку чергового Мерседеса.

Одразу розкрилася вошивість і лицемірство тусовки «молодих політиків» і зграї «грантососів», яким платять, щоби вони підспівували підняттю тарифів для населення до захмарних висот.

Значить, якщо київська лікарня швабри купує по 100 доларів, то це на Кабмін виноситься. А коли збиткове державне підприємство за схожою ж схемою краде гроші з бюджету (виписка вимог під одного постачальника, імітація торгів з двома учасниками, які навіть не підтвердили, що у них є така автівка), то всі штатні борці з корупцією мовчать.

Хлопці, ви звичайні лицеміри, які хочуть дорватися до кормушки. Тепер, зрозуміло, що красти через Prozorro має право «Нафтогаз». Поки що «Нафтогаз».

Але пафосним соціальним паразитам, якими вже стають численні «грантососи», цього замало. Ці нероби раптом вирішили, що у них вже є право на абсолютну істину. Виявляється, всі, хто не згоден з крадіжкою, «холопи».

P.S.

  1. «Нафтогаз» НІКОЛИ не припиняв купувати російський газ. Тільки зараз його купують в Європі та за європейські кредити. Тож, залежність не зникла. І «Нафтогаз» НІЧОГО не зробив для скорочення споживання газу і для зниження залежності від Росії.
  2. Збитковість «Нафтогазу» не скорочувалася.

1) Тепер збитки покриваються «субсидіями».

2) Та захмарними тарифами, які вганяють більшість людей у злидні.

  1. У «Нафтогазі» як крали, так і продовжують красти. Тепер уже відкрито і за підтримки хору «грантососів».

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ