Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Гроші красти треба вміти красиво. Девіз «нових реформаторів».

  1. Каламутні інвест-банкіри з «Нафтогазу» підняли ціни на газ в 7 разів, при цьому не розкривають структуру собівартості видобутку українського газу і рентабельності видобутку при таких цінах.
  2. 80% населення тепер відкинуто за межу бідності і взагалі не розуміє, де взяти гроші на комуналку.
  3. Інвест-банкіри як ні в чому не бувало вирішують купити собі новий «Мерседес», використовуючи при цьому абсолютно непереконливі аргументи.
  4. Легалізувати злодійство вирішують за допомогою новомодної системи Prozorro, неначе злодійство при світлі відрізняється від злодійства в темряві. Результат однаковий.

При цьому вся угода прикривається розумними і модними словами: «IT», «прозоро», «реформа», «молоді політики та менеджери». Це вам не «тупі регіонали». Ці вміють красти цинічно і красиво. реформатори херови.

P.S. Деяким молодим політикам і менеджерам краще думати головою, перш ніж говорити і прикривати своїм ім’ям схему цинічного дерибану. Можна багато корисного зробити, але в результаті уславитися гівном на віки вічні в результаті одного необережного руху. У політиці важливо, не хто і що робить, а кому приписують. Тим більше, що «нові політики» корчать з себе святош, які святіші за Папу Римського.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ