Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

У запалі запеклої «відкритості та прозорості» яскравий борець з корупцією та іншими нехорошими людьми «єврооптиміст» Світлана Заліщук ненавмисно розкрила пікатний бік свого закулісного життя, де панує розрахунок і чистоган як у будь-якого українського політика як за часів «злочинної влади», так і епохи відчайдушної «боротьби з політичною корупцією».

Вчора вона заявила, що елітна квартира коштувала «всього 3,5 мільйона». Цифра зрозуміла – вона близька до тієї, яка була засвічена в декларації за 2015 рік (трохи більше 100 тис. дол.), яку їй передав цивільний чоловік – діджей… Тобто цивільний чоловік-швед.

Але в запалі боротьби з корупцією Світлана забула згадати, який курс долара був на момент покупки квартири: не 25 грн. за долар, а лише 13 грн. Тобто Свєта занесла «кешем» не «близько 100 тисяч», а 270-300 тис. доларів.

Зовсім негарна історія вимальовується, якщо повірити в байки Свєти, що квартира у неї вже була в 2013 році. Тобто Заліщук відчайдушно «переживала за народ», живучи в квартирі за 450 тисяч доларів (курс гривні був 8 за долар). До офіційної появи «цивільного чоловіка-шведа» ще цілих два роки. Або це Лещенко подарував?

Так де Свєта брехала? В перший раз? У другий? Або в третій? Або у всіх випадках брехня?

Все ж таки складна доля «борця з корупцією» в Україні: завжди потрібно пам’ятати, коли і кому збрехав, потрібно не заіржати на антикорупційних прес-конференціях, взяти хабар і легалізувати його.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ