Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Щодо Трампа. Заспокойтеся. Сонце як сходило, так і надалі сходитиме.

  1. «Совок» теж сильно хотів зміни президента США, оскільки «слабак» (Вова Обаму теж за «слабака» тримає) Картер влупив такі санкції проти СРСР через Афганістан, що в політбюро аж пищали. Прийшов Рейґан, який ще веселіше став душити СРСР. До речі, прем’єром тоді в Великій Британії теж була жінка – Тетчер
  2. Трамп ще не знає, що Вова зовсім несамовитий і ні про що домовлятися і не хоче, і не може. Як говорив колишній посол США в Україні Хербст «реакція Трампа може бути дуже різкою, якщо той відчує, що йому кидають особистий виклик». Тобто літаки він просто збиватиме, а не дивитиметься, як вони літають над есмінцями.
  3. Республіканці – це партія реального сектора економіки. В першу чергу – це нафта і газ. Тобто мотивація під шумок викинути «Газпром» і «Роснєфть» з ринку ЄС зростає в рази. Обама вже почав це робити. Без валюти на РФ чекає доля СРСР.
  4. Санкції в грудні скоріше будуть продовжені, що дуже добре для нас. Трамп стане реальним президентом в січні. До цього все буде йти, як Обама почав.
  5. Чим сильнішою стає наша армія, тим більше байдуже нам, хто сидить у Білому Домі.

Взагалі, менше страждайте на дурість і починайте змінювати країну з себе. Вона починається з дрібниць: коли більшість перестане ходити и туалет в під’їздах, сідати за кермо тверезим, пристібатися, бути відповідальним за своє життя, а не чекати на «мессію» з Києва та з Вашингтона, який країну побудує.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ