Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Зізнаюся, що я помилявся щодо Лещенка. Він не просто соціальний паразит, який не збирається боротися з корупцією, а хоче заробляти на ній – він просто аморальна тварина без будь-яких докорів сумління.

Відмінне інтерв’ю, щоби розставити всі крапки над «і».

  1. Інтерв’ю Лещенка:

– Тобто ви хочете сказати, що вбивство Павла підштовхнуло вас до того, щоби купити житло?

– В цілому, так.

Без коментарів. Про що ще можна думати в цей момент, коли знайому тобі людину вбивають?

  1. Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що вважає коментар вдови Георгія ҐонҐадзе Мирослави несправедливим і помилковим.

На думку депутата, Ґонгадзе своїм коментарем у Фейсбуці сприяла новому витку скандалу і «підіграла моїм ворогам-корупціонерам».

«Вважаю, Мирослава зробила помилку … Її коментар несправедливий, але я не хочу виносити на обговорення всієї України цю історію. Я добре знайомий з Мирославою і дочками. Вона обрала інше життя, полетіла в США, стала громадянином цієї країни, пішла працювати там на держслужбу. А прізвище Ґонґадзе стало для неї та її дітей захистом по життю і способом відкрити багато дверей. «Українська правда» стала лідером Інтернету завдяки самовідданій роботі журналістів протягом багатьох років, часто – з ризиком для себе. Роботі без вихідних і перерв, і ви можете самі переконатися – часто статті з’являлися і досі з’являються на сайті о четвертій ранку».

Тобто cам Лещенко ім’я убитого Ґонґадзе не експлуатував, коли працював у виданні, в шапці якого написано, що воно засноване Ґонґадзе? При цьому вважає себе в праві взагалі обговорювати (і навіть звинувачувати) жінку, яка залишилася з двома дітьми на руках після смерті чоловіка?

  1. Зрозуміло про складання депутатського мандата навіть мови не йде. Це тільки «корупціонер Мартиненко» (за словами Лещенка) пішов під громадським тиском і захищає себе в судах (до речі, жодне звинувачення озвучене Лещенком, так і не підтвердилося). Ну, то «корупціонер», а «єврооптимісту» Лещенку на це просто начхати.

Ще одне підтвердження того, що вся ця купка крикливих грантоїдів, «европтимістів», демальянсів рветься до влади, щоби красти також цинічно і нахабно, як і колишні регіонали.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ