Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Часто епохальні речі проходять настільки буденно і непомітно, що не одразу розумієш їхнє значення. А сталося реальне тектонічне зрушення: вперше КРАЇНА НАТО ПУБЛІЧНО ПЕРЕДАЛА УКРАЇНІ летальну ЗБРОЮ.

Раніше нічого подібного не відбувалося. Передавалися засоби зв’язку, медикаменти, прилади нічного бачення тощо. Тобто те, що безпосередньо не вбиває. Хоча, американці здогадувалися, що прилади нічного бачення потрібні нам не для полювання на кабанів та оленів.

Це вже зброя, яку передали після «зеленого свистка» з Вашингтона. Тому що на складах в Литві ці запаси давно порошилися, але не передавалися.

Це означає, що прагматичні американці реально повірили в стійкість нашого війська та держави і вирішили подивитися, що з нас вийде далі. Упевнений, що зараз ми свого шансу не втратимо. Скільки тупити можна?

Ну, і знак вмираючій імперії, що з ними вже ніхто не буде церемонитися: смикатимуться – одразу ембарґо на нафту і газ. Араби та іранці вже готові зайняти їхнє місце. А поки що «іхтамнєтов» знищуватиме зброя «не НАТОвського зразка». Або НАТОвського. Хто там вже розбиратися буде?

Зі зброєю ж далі подивимося. Хто знає цих литовців і реальні розміри їхніх складів, що там ще є і в яких кількостях. Ну, про поляків, з якими у нас спільний кордон, я взагалі мовчу. Там стільки можна оперативно привезти, що замало не буде. Все буде Хунта!

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ