Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Раптовий сеанс відкритості й відвертості (оприлюднення розшифровки засіданні РНБО) має під собою банальне пояснення. Сота страшилка про «ось-ось Путін нападе, тому реформ немає» вже не працює. Народ звіріє з кожним днем. Бо розуміє, що його просто дурять.

Вирішили крутити нове кіно (з прицілом на вибори) про те, «які ми класні хлопці та як нас Путін злякався. Якби не ми, то ще невідомо — як усе побернулося б. Тож обирайте нас іще раз», що може довести народ до остаточного сказу.

Ви хочете сказати, що Путін не почав широкомасштабного вторгнення, бо злякався засідань наших чиновників? Їхніх насуплених брів? Вправлянь у красномовстві та перекидання відповідальності одне на одного?

Не смішіть людей. Широкомасштабного вторгнення не сталося, бо в РФ зрозуміли, що чиновників вони передавлять, а народ без великих втрат — ні. Вторгнення не відбулося всупереч чинушам, які спокійно грабували Армію і дивилися на її розвал.

Врятували «ультрас» Дніпропетровська, Харкова, Одеси, Запоріжжя, які першими розганяли вовину мразоту в себе у містах. Врятували тисячі добровольців, які виламували двері військкоматів по всій країні, вимагаючи дати їм зброю. Потім багато хто з них не повернулися додому, бо загинули під кулями. Врятували мільйони волонтерів, які організували безпрецедентний, навіть за світовими мірками, рух допомоги Армії.

Так що не гнівіть Бога. Не розказуйте казки. Більшість пам’ятають, як це насправді було. І не за всілякими чиновницькими цидулками. Робіть реформи. Може, ще встигнете отримати прощення людей за обдурені надії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ