Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Загалом у країні все працює по-старому. Як у старі, недобрі часи Януковича. Всі розмови про «грузинські реформи» та іншу ахінею так і залишилися розмовами.

Прокурори малюють, що хочуть. Суди творять, що хочуть. Головною ознакою мухлювання у замовних справах є чехарда з судами на порушення усіх вимог підсудності. Влада гарячково шукає нового «Родіона Кірєєва». Спочатку пробували в Чернігові – не знайшли. Намагалися в Печерському суді – не знайшли. Тепер Дніпровський суд Києва намагається відправити до СІЗО Геннадія Корбана, який переніс учора операцію з коронарного шунтування на серці.

Корбан не ангел, але у важкий для країни момент, у потрібний час був у потрібному місці. Тоді, коли інші «далеко не ангели» й «патріоти на словах» забилися подалі за кордон. І щонайменше він заслужив на справедливий суд, якщо чимось таки завинив.

Усім, хто зараз кричить в шмарклях радості «так йому і треба», – невтямки, що на місці Корбана невдовзі може опинитися і він. Тільки без грошей, уваги преси і хороших адвокатів. Якщо Корбана, з його можливостями, так пресують «по-бєспрєдєлу», то всіх дрібніших узагалі в порошок зітруть.

Усі, хто радіє «Так йому й треба», ще не зрозуміли – що це небезпека насамперед для країни. Адже ті, хто творять беззаконня, скоро збагнуть, що вони при владі ненадовго, і бігатимуть з виряченими очима, щоб вимолити вибачення чи застрахуватися від такої самої розправи.

Наприклад, Янукович і Ко намагалися застрахувати себе від справедливої ​​відплати ліквідацією країни. Немає країни і нікому питати! Ви готові заплатити таку ціну за божевілля владоможців у обмін на трихвилинний сеанс телевізійного оргазму?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ