Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

З приводу виборів в Молдові та Болгарії та «перемоги проросійських сил», що так страшно, що жити ще страшніше.Заспокойтеся.

1. Росія просто показала, що ще готова витратити близько 50 мільйонів доларів і в невеликих країнах привести до влади умовно своїх людей, які, як правило, почнуть «кидати» (в уявленні Москви) з першого дня. Джуканович в Чорногорії теж був свого роду «проросійський», але в НАТО країну привів.

2. У Молдові вже був мегапроросійський комуніст Воронін, який і парламент контролював трохи краще за Додона (він був у ньому обраний, а Додон – це перший президент за 20 років, якого обрав народ, а не парламент). Навіть Воронін не ризикнув піти на розчленування країни за «планом Козака». Тож, Додон буде «петляти», як вміє. Тим більше, що країна перебуває під сильним впливом Румунії.

3. З приводу Болгарії, то країна – член НАТО і Євросоюзу. Чергові слова подяки Росії, звичайно, чути будемо часто. Чого не зробиш, щоби відпрацювати гонорар і зробити картинку для РосТВ. Можна потішити імперське самолюбство. Але як і Угорщина, як і Словаччина, як і Чехія, як і Греція все закінчиться черговими розмовами. Але робитимуть, як і всі. Нам головне, щоби санкції тривали. А казки імперського ТВ нас давно вже не вражають.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ