Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Перше, що я зазначив би після повернення народних депутатів з відпусток – це ухвалення низки важливих законопроектів щодо дерегуляції та економічної діяльності.

Новий політичний сезон показав, що наш парламент ще не втратив в таких стратегічних питаннях свій реформаторський потенціал. Законопроекти стосуються дерегуляції експортної діяльності, в першу чергу, і дерегуляції всередині країни.

Ще одне важливе питання, що його ухвалили депутати, стосується заборони правоохоронним органам вилучати сервери компаній під час обшуків. Раніше це використовували для шантажу бізнесу, коли фактично паралізувалась робота компаній, а корупціонери в правоохоронних органах займалися вимаганням.

Цікавим був економічний форум у Польщі, де ми почули багато важливого і небезпечного для України. Зокрема, готовність Польщі прийняти близько мільйона мігрантів з України. Вони готові створити для них умови на своїй території та надати роботу. Це небезпечно, тому що молодь може просто переїхати в Європейський Союз, а у нас залишиться нереформований і корумпований апарат, багато силовиків і пенсіонерів. А це крок у прірву нашої країни.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ