Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Настрої в Україні такі, ніби Британія взяла і зникла. Тобто «зрада» по-нашому. Заспокойтеся. Світ не живе в чорно-білих тонах як у нас.

  1. Британія залишається на місці. Нікуди не поділася. Ядерна зброя з нею. Місце в Раді безпеки при ній. Навіть Королева на місці.
  2. Ніхто ще нікуди не вийшов. Поголені – члени ЄС.
  3. «Виходити» вони будуть років п’ять. Два роки – це за офіційною процедурою. Потім усушки, утруски, переговори і т.д. Весь цей час вони –члени ЄС. Це вам не українська політика з фортелями і кидками. Там все за процедурою і за правилами. За час «виходу» може трапиться ще не один референдум. З іншим результатом.
  4. Ніхто ніякі санкції не знімає. Німці та французи раді б кинути Україну, але головний «щодо стусанів» – це Штати. Цвітуть, пахнуть, розвалюватися не збираються. Нікуди не йдуть. Вони вже прийшли. Без них ніхто нічого не скасує.
  5. Чи струсне це ЄС? Так, струсне. Желеподібні євробюрократи трохи охрініли, коли почали годувати мільйони нероб, щоби мати залежні групи. Власне, референдум в Британії про це – забагато нахлібників розвели ліваки. Обурюються і Нідерланди. Вони теж, як донори, не розуміють, чому годують такий натовп нероб.
  6. Чи станемо ми членом ЄС? Я вважаю, що, Слава Богу, ні. Що робити в цьому євросовку, мені досі незрозуміло. Економіку сильну можна і без цього будувати. Чи заважає це нам побудувати процвітаючу країну? Ні. Тепер наші чинуші будуть менше у Брюссель їздити, імітуючи турботу про народ.

Коротко так.

Джерело: Тарас Загородній

БЕЗ КОМЕНТАРІВ