Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Партія Міхо програла вибори з розгромним рахунком в Грузії: 48 на 27. Дивні ці люди – грузини. Не розуміють свого щастя і не хочуть повернення «світлих часів реформатора», як нам чухав Міхо (і не один раз, і не тільки це).

Це коли телеканали закриваються спецназом, це коли журналістів розстрілюють з травмата через протести, це коли саджають за всяку дрібну провину разом з твоїм адвокатом, це коли не говориш по телефону зайвий раз, бо тотальна прослушка, бо скажений фюрер ненавидить, коли йому перечать. Розоряли й бізнес в інтересах його друзів.

Це коли демонстрації протесту розганяють гранично жорстоко. За посиланням можна подивитися фільм «Маяк демократії» про часи беззаконня Саакашвілі.

Ви думаєте це Янукович придумав «тітушок»? Помиляєтеся, дорогі друзі. Їх застосовував ще «світоч реформ» Саакашвілі. Подивіться уважно фільм і ви з подивом побачите туші без розпізнавальних знаків, з киями в руках і зброєю, в масках і як вони просто б’ють людей. І поліція, яка «хабарів не бере», їх немов не помічає. До речі, тоді ці «тітушки» вбили двох. І поліція була співучасником.

Режим Саакашвілі – це модернізована клептократія, де є модернізований силовий апарат (не сперечаюся), але працює він також як і в інших клептократіях – на благо маленької купки людей, наближених до влади. Тобто до Міхо. Саме так, а не інакше він примудрився стати офіційним мільйонером (порахуйте його декларацію в українських цінах), жодного разу не працюючи в бізнесі.

Міхо по-іншому не вміє працювати, окрім як брехати, брати на понт, знищувати суперників, навіть фізично знищуючи (смерть прем’єра Жванії більш ніж каламутна). Тому у нас у нього точно нічого не вийде. Щойно вигнали одного подібного любителя постріляти і вбивати без слідства.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ