Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

На даний момент Надія Савченко є загрозою для Президента і його команди як можливий конкурент. У неї рівень довіри вищий, ніж у будь-якого іншого політика і у деяких державних інституцій. Їй більше довіряють. Це означає, що, якщо завтра Надія скаже, що цей парламент треба розпускати, то люди до неї прислухаються.

Але з часом подивимося, наскільки її поведінка відповідатиме бажанням бути майстерним політиком в хорошому розумінні, тому що хороша людина не означає хороший політик. Хороший політик повинен вміти знаходити компроміси, будувати і руйнувати альянси. Для цього прямолінійність, яка поки є у Савченко, не дуже підходить. І це знають основні конкуренти, зокрема, і Петро Олексійович.

Сьогодні ми вже побачили, що Порошенко хоче відправити Савченко за кордон. Це давня практика, коли когось не хочуть бачити на внутрішньополітичній арені в якості конкурента, його просто відправляють за кордон. Ось він і запропонував їй поїхати з місією світом. Це було логічно і, найімовірініше, так і станеться. Від’їзд Савченко за кордон зручний і Порошенко, і Тимошенко.

Джерело: Тарас Загородній

БЕЗ КОМЕНТАРІВ