Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Мало хто помітив, як облажалася (учергове) глава Нацбанку Валерія Гонтарєва. В одному з інтерв’ю вона підтвердила те, про що здогадувалися багато фахівців: цифри щодо прибутків у держбюджеті — дуті.

Приміром, Гонтарєва розбалакала, що реальний дохід бюджету становитиме не 17 мільярд гривень — а один мільярд гривень. Це означає, що наше «світило», міністр фінансів Наталія Яресько й тут усіх надурила — і приватизацію реально вони проводити не збираються.

Але найцікавіше почалося потім.

Заднім числом почали змінювати цифри. Мовляв, Валерія Гонтарєва мала на увазі 1 мільярд доларів. Чим це непорозуміння на чолі НБУ поставила себе в іще більш ідіотське становище. Бо якщо брати нинішній курс, то це — приблизно 26 мільярдів гривень. Тобто має ітися про перевиконання плану з приватизації на 9 мільярдів гривень! Але Гонтарєва говорила про недонадходження!

Мільярд доларів можна отримати лише за рахунок приватизації Одеського припортового заводу (ОПЗ).

Чесно кажучи, мене бездарність і некомпетеность нашого фінансового блоку, наповненого каламутними інвест-банкірами, які в своєму житті реальним бізнесом не займалися, — все більше починає лякати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ