Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Згоден. Ще потрібно окремо створювати суд для:

  1. Для тих, хто курей краде в селах.
  2. Для тих, хто дріб’язок по кишенях тирить.
  3. Окремо суд для Шабуніна.
  4. Окремо суд, в якому Шабунін судитиметься з тим, хто його ідіотські інніціатіви підтримувати не буде.

Товариш Шабунін вже «настворював» НАБУ, яке паралізувало боротьбу з корупцією, оскільки його наповнили такими ж клінічними ідіотами як Шабунін, які взагалі не уявляють собі як працює правова система держави.

Також товариш Шабунін вже проводив «реформу прокуратури», в результаті якої всі залишилися на своїх місцях. Тому що такі як Шабунін хронічні долбодятли і соціальні паразити не борються з корупцією, а на ній паразитують. Тому що їх не цікавить як це все на практиці працюватиме, а цікавить вилизування свого«грантодатєля», який новий грант на перебудову «чогось там» даватиме.

Нехай цей хронічний долбодятел пояснить юридичними термінами, що він робитиме, якщо один антикорупційний суд почне футболити справи у суд загальної юрисдикції з «формулюванням – це не наша справа». А той назад. Як це зараз відбувається з НАБУ. Слідаки в ГПУ шлють до дідька корупційні справи з формулюванням: «Це справа НАБУ. Їм багато грошей платять». А в НАБУ сидять такі самі долбодятли як Шабунін, які не знають, що з цим робити. А корупція цвіте ще дужче. В країні тупо правовий хаос.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ