Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Зграя злодіїв з «Нафтогазу» ніяк не може заспокоїтися. Схоже, що вони не залишили ідею вкрасти гроші на новий Мерседес, оскільки під громадським тиском цього не вдалося зробити. Вирішили зайти з іншого боку: ми так добре працюємо, що заслужили нагороду. Мерседесік.

  1. «Нафтогаз» залишається збитковим. Підтримка з бюждету йде за рахунок програми «субсидій». Цього року доведеться виділити близько 50 млрд.
  2. Це не «зароблені» гроші, а поцуплені у населення за рахунок монопольно встановлених тарифів. На «Нафтогаз» працює тепер вся країна. «Нафтогаз» розоряє малий і середній бізнес, який не зможе потягнути такі тарифи. Вже за рік цілі міста перетворяться на безлюдні ґетто, адже не по кишені буде «благополуччя» зграї злодіїв з «Нафтогазу». Це вирубані ліси, оскільки людям буде не по кишені топити. Це країна, в якій буде зовсім неможливо вести бізнес і жити.

Все заради купки пройдисвітів і купки «грантососів», які підспівують зубожінню країни.

Якби у нас був реальний Антімопольний комітет, то давно б оштрафував «Нафтогаз» на чималу суму (до 10% обороту). А керівництво вже сиділо б за зловживання монопольним становищем, а не випускало б радісні прес-релізи про те, як вони грабують країну.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ