Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

«Україна відвоювала в Росії Індію», — з таким заголовком учора вийшла стаття у Газета.ru.

Завжди приємно читати такі замітки. Особливо у колишніх братів. Виявляється у України такий «агресивний маркетинг», що «найкраща в світі російська зброя і техніка» вже не потрібні навіть в Індії (пафос і понти вмираючої імперії не дозволяють це відкрито визнати).

Удвічі приємно чути, що індуси до цього не захотіли підписувати подібний контракт з Росією. З чим ми їх і подвійно вітаємо. Вовинам нукерам навіть не допоміг організований ними «скандал» із «хорватським контрактом», згідно з яким Україна нібито щось не виконала щодо ремонтом їхніх військових літаків.

Агресивний маркетинг української делегації на міжнародній виставці озброєнь і техніки Defexpo India 2016 дав свої результати. Індійська компанія Reliance Defence Ltd і український авіаційний держконцерн «Антонов» домовилися про спільне створення багатофункціонального транспортного літака для потреб військових, десантників, а також комерційного використання в Індії. Йдеться про 500 машин загальною вартістю 350 млрд індійських рупій ($ 5,3 млрд) упродовж 15 років.

Це дуже хороші новини для залишків нашої більш-менш наукомісткої промисловості. Раніше ми не лізли в такі країни, щоби не дай Бог не образити «старших товаришів з Москви». Що призводило до стагнації нашої промисловості.

Тепер «старші товариші» йдуть темним лісом і подалі.

До речі, Індія давно і сильно ображалася на нас, що в 1990-ті постачали їхньому ворогові Пакистану танки. Так, що й тут усе добре. Далі підуть наші турбіни на кораблі з Миколаєва та багатьох інших смачних пиріжків. Головне не тупити.

Тож хай пребуде з вами багато «перемоги»! Головне — вірити в себе, і все у нас вийде!

Фото Газета.ru
Фото Газета.ru

БЕЗ КОМЕНТАРІВ