Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Враження від прес-конференції Савченко. Савченко – це нова якість української політики, в яку потрапляють не завдяки блату, грошам, а завдяки заслугам.

Савченко – це наш Рейган (Гарвард не закінчувала, але на рівні здорового глузду розуміє, що – добре, а що – погано. Пов’язано і чітко формулює думки. Складно заплутати) + наш Маккейн (полон, тріумфальне повернення, посада в політиці за заслуги перед Батьківщиною) + наше рідне «Якщо у мене руки в боки, то мені байдуже, на якому боці у тебе тюбетейка».

Це вам не кривляння Міши (грамотно, але не по-справжньому, як у Савченко). Це вам не лицемірство «молодих політиків», які гучно «борються» з корупцією вдень, а ввечері йдуть отримувати свої конверти від олігархів.

Якщо навчиться грамотно володіти інтригою (потенціал є), то крутитиме нашим політикумом як циган сонцем. Народ їй точно симпатизуватиме.

Поки ж уже зроблена перша помилка – заявка на президентство. У нашій країні, де лише в Раді людей 50 бачать себе на цій посаді, це – майже вирок. Затопчуть.

Так, вона справжня, але теорія ігор каже, що всі слабкі гравці об’єднуються, щоби знищити сильного.

А далі, як говорив Аль Пачіно в образі диявола у фільмі «Адвокат диявола»: «Марнославство – мій улюблений гріх». Будемо дивитися.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ