Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Що не кажи, а росіян не можна не дооцінювати. Вони розуміють, що нинішня влада досить розумна і гнучка, щоби розібратися зі своїми суперниками таким чином, щоби це все виглядало солодко і красиво.

Наприклад, під гаслами «боротьби проти олігархів». Розуміють, що в руках Адміністрації президента сконцентрований небачений силовий ресурс, про який Янукович міг лише мріяти. Це дозволяє взяти за зябра БУДЬ-КОГО, як це зараз і робиться під шумок «боротьби з корупцією», яка (о, диво!) є лише в середовищі опонентів. І ніяк її не можуть знайти, наприклад, в НБУ, де керівництво заробило собі кілька тюремних термінів.

Але тут на арену випускають Савченко, яка сьогодні публічно вчепилася в горло влади. А що з нею робити? Бізнесу немає. Посадити за «корупцію не вийде». Не олігарх. Дуже грамотно грає на настроях обох таборів в країні. І там, і там має активних прихильників. Й інші центри впливу в країні як би ні до чого. Пастка-с.

У цій історії радує, що навіть якщо Вова знесе, м’яко кажучи, охренівшу нинішню владу за допомогою Наді, то особливо це нічого йому не принесе. Країна остаточно пішла із зони впливу вмираючої імперії.

В українській політиці пройдуть ще одні вибори. І не треба лякати, що буде колапс. Просто когось нарешті посадять за мародерство під час війни. А високі ціни на нафту це не поверне. І чи доживе взагалі Вова до кінця операції «Наша Надя» як і його вмираюча імперія?

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ