Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Як євроскептик абсолютно задоволений результатами саміту «ЄС-Україна».

  1. Сподіваюся тепер всім ясно, що «європейські цінності» та інша муть – це красива казка для індіанців, щоби вони, відкривши рот, слухали і не помічали, як їх грабують. Власне, історія із «зоною вільної торгівлі» та вимогою вирубки наших лісів в обмін на кредит (!!!!!) це доводить.
  2. Казки про «вільну торгівлю» і «ринок» – це такі ж казки для лохів, «єврооптимістів» та інших грантожерів. ЄС гранично жорстко захищає свій ринок і свої робочі місця за допомогою обмежень, дотацій тощо. Ті з виконавчої та законодавчої влади, хто буде говорити зворотне, – просто або зрадники, або дурні. Внутрішню дерегуляцію проводити потрібно, але ринок – захищати.
  3. Ніколи не сумнівався, що «безвіз» – це така ж казка для лохів, щоб отримати доступ до ринку. Так воно і є. Ринок вони отримають, а «безвіз» якщо і запровадять, то з такими обмеженнями, що незрозуміло буде, чим це все відрізняється від віз. Тому пішли на х*р.
  4. Євросовок потрібно лупити так само, як і вмираючу імперію. Вони по-іншому також не розуміють.
  5. Радий, що позбавляємося від ілюзій, що хтось замість нас країну збудує. Посилати потрібно всіх,хто не вкладається в ці рамки.
  6. Вимоги ЄС потрібно виконувати через призму національних інтересів. Ось недавно вони дали можливість «Газпрому» качати більше газу через свою територію. І їм плювати на крики «єврооптимістів» і те, що наша Армія стримує агресію Росії. Джаст бізнес. Ну, і нам так вчитися треба.

Джерело: Тарас Загородний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ