Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Із бездарного міністра фінансів із азарівськими замашками хорошого прем’єра вийти не може. За реструктуризацію боргів Наталії Яресько велике «дякую», але далі — просто похмуро.

Своїми комуністичними законопроектами щодо наступу на доходи фізичних осіб (що не дає економіці остаточно впасти в безодню), на малий і середній бізнес — Наталія Яресько показує, що олігархів і транснаціональні корпорації вона чіпати не збирається. Хто ж своїх клієнтів по колишній і майбутній інвест-банкірській діяльності общипуватиме?

Наталія Яресько бреше та діє як типовий український чиновник:

Перше. Брехала стосовно нового Податкового кодексу.

Друге. Брехала, що новий кодекс обговорюється з усіма в країні, але при цьому обговорювала його лише з транснаціональними корпораціями та власними кишеньковими експертами. На 75% бізнесу їй тоді було й зараз — плювати.

Третє. Проштовхнула у Верховній Раді шантажем і погрозами вбивчий бюджет, який скоріше за все буде профіцитним, а це означає — що з економіки викачали приблизно 50 мільярдів гривень. Що вбиває економіку.

Четверте. Брехала, що збирається ліквідувати податкову міліцію. Тепер ця «сарана Яресько» продовжує доїдати підприємців.

Потрібно звикати, що вихідці із західних корпорацій, із західними дипломами та навіть — українською мовою з діаспорським ацентом також можуть бути понтовитими й бездарними соціалістами, як Яресько.

Наталя Яресько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ