Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Відновлення економіки вже почалося, і зростання реального валового внутрішнього продукту України в четвертому кварталі становитиме 1%. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

Таке «відновлення економіки» у нас відбувається щороку ось уже років 15. І Абромавічус не має до цього жодного стосунку. Просто у нас в четвертому кварталі відображається збір урожаю і експорт його за кордон.

Також традиційно просідає січень через численні свята.

Якщо Верховна Рада прийме той ідіотизм, який міністр фінансів Наталія Яресько та гоп-компанія називає «податковою реформою», то про всілякі «вітрини» і «Східноєвропейських тигрів» (такими казками нас любить годувати інформаційне прикриття транснаціональних корпорацій Олег Паламар) можна відразу забути.

Яка «вітрина»? Що за маячня для лохів? Такими темпами (2% на рік) ми тільки через 10 років на рівень 2013-го вийдемо! А на рівень 2007-го (!!!) через 15–20. Нам потрібен темп зростання 5–7% на рік протягом 5–10 років.

Зате у Яресько все добре. З МВФ усе порішали. І «єдинників» таки вирішили знищити. Сміливі хлопці в Мінфіні, я подивлюся. Сподіваюся, депутатам вистачить розуму це не ухвалювати. Мільйони запеклих «єдинників», яким нічим родини свої годувати, це вам не це.

Досить нам лівацьких експериментів! 70 років «експериментували». Україні за менталітетом пасує ліберальна модель економіки. Для лівої моделі, як у Швеції, Франції і т.д., має бути довіра і повага до держави. А де ви бачили українця, який довіряє державі? Немає довіри – немає податків. Спроба тиснути викличе зворотну реакцію і зростання тіньової економіки.

Кінцева мета всіх цих казок і «реформ Яресько» довести до злиднів і роздерибанити українську землю. (Цю ідею активно просуває рупор транснаціональних корпорацій Олег Паламар, який сплив нізвідки і віщає).

Нічого особистого, лише бізнес. Нам потрібне зниження податків, щоб українці багатіли, а не всілякі пройдисвіти. Це запорука успіху країни!

  • мывымывм

    С самого начала писали, что ее вкинул в это балаганский кабмин международный аферист Шорош, потом писали что она несколько лет работала в Госдепе США, потом писали, что она в интересах калифорнийского фонда Ротшильдов сработала в реструктуризации при которой Украину раздели на 20-30 миллиардов(хотя во всем мире даже облигации таких стабильных стран как Дания с радостью продают хотя бы по номиналу, а каких-либо процентов речь даже не идет). Если иметь глаза то сразу видно, что она даже по русски плохо говорит и забрать у пенсионеров 15 % пенсии может только человек, который является АФЕРИСТОМ и ОККУПАНТОМ. Она действительно марионетка ТНК, как и этот Вася с сутенерской фамилией, как и мошенник и аферист из Джорджии, который на Кавказе разводил лошков своими прозрачными зданиями, а потом оказалось что на нем негде клейма поставить. Я людей хорошо чувствую даже наряженных в костюм доброго Санты, я ее когда увидел на трибуне ВРУ- первая мысль была, что она принесет много зла украинцам.. Так и есть налоги, тарифы, слив денег на ТНК и олигархию, закредитовывание страны, она еще много зла сделает, хотя был шанс вчера выгнать их к Е Б Е Н Я М, но румынский жидяра Вальцман послушен как пес своим заморским хозяевам и местному кагалу

  • мывымывм

    мвывымвым