Тарас Загородній, політичний експерт
Тарас Загородній, політичний експерт

Ниття стосовно офшорів Петра Порошенка показує,  до якої міри більшість українців — інфантильні та перебувають на підлітковій стадії емоційного розвитку.

А як поставила би питання доросла та відповідальна людина, а не скиглій і невдаха?

  1. Чому багаті люди не зберігають гроші в країні?
  1. Чому ми досі самі не офшор? І що нам потрібно зробити, аби всі гроші світу також бігли до нас, як в цю нещасну Панаму? Навіщо це нам? Щоби ми були багатими і успішними (а не скигліями і невдахами, як зараз).

Кожна країна залучає гроші по-різному.

  1. Сінгапур — низькими податками і майже нульовий корупцією.
  1. Ірландія — низькі податки, корупція вища, але поруч Європа і Британія.
  1. У Британії взагалі половина заморських територій — офшор. До Лондона їдуть багатії з усього світу зі своїми грошима: низькі податки і англійська аристократія.
  1. Китай — низькі податки, відсутність профспілок (щоби страйків не було і криків з приводу постійного зростання заробітних плат), корупція вища — ніж у Сінгапурі, але системно відстрілюють чинуш.
  1. США — невисокі податки, корупція вища, ніж у Сінгапурі, зате є Пентагон і 10 авіаносців. Усім зрозуміло, що гроші в надійному місці.

У нас корупція ще є? Ну і?.. Знижуємо податки до рівня офшору, буцаємося із цього приводу років десять з Євросоюзом — зате гроші будуть у нас і працюватимуть на Україну.

Ось так мають мислити дорослі та відповідальні люди.

Порошенко офшор

БЕЗ КОМЕНТАРІВ