Ernst & Young
На тарифи «Київенерго» чекає перевірка аудиторів з Ernst & Young

Аудиторсько-консалтингова компанія EY (Ernst & Young) проведе експертизу тарифів ПАТ «Київенерго». Про це повідомляє сайт енергокомпанії.

Зокрема, передбачено перевірку документації, на підставі якої НКРЕКП встановлювала тарифи для «Київенерго» на тепло, гарячу воду та опалення з 1 липня 2014 року, з 1 квітня 2015 року та з 8 травня 2015 року. «Київенерго» надасть EY всю необхідну інформацію для проведення експертизи тарифів на тепло, гарячу воду та опалення», – запевнили в енергокомпанії.

Гендиректор «Київенерго» Олександр Фоменко висловив сподівання, що «співпраця з EY дозволить підвищити довіру споживачів до роботи теплоенергетиків столиці».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 квітня 2015 року в Україні набули чинності нові тарифи на житлово-комунальні послуги. З 1 вересня українців спіткав другий етап підвищення тарифів на електроенергію – у середньому ціни виростуть на 23% порівняно із нинішнім тарифом.

Довідка: Ernst & Young Global Limited (відома як EY) – одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY надає аудиторскі, консультаційні, податкові та юридичні послуги. EY функціонує як мережа компаній-членів, зареєстрованих в різних країнах, кожна з яких є окремою юридичною особою. В EY працюють понад 190 тисяч співробітників у понад 700 офісах у близько 150 країнах світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у Лондоні.

Читайте: Нові тарифи на ЖКП уже спровокували борги киян перед «Київенерго»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ