Вадим Новинський
Новинський прийшов у парламент, але повістки на допит не знайшов

Депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Новинський стверджує, що у Верховній Раді немає для нього повістки. Про це він сказав у коментарі журналістам, передає УНІАН.

«Я зараз прийшов до Верховної Ради, в комітеті немає ніякої повістки щодо мене. Якщо хотіли щось зробити, потрібно було зробити правильно», – сказав депутат. На думку Новинського, напередодні на засіданні погоджувальної ради ВР був влаштований «цирк». На запитання, у зв’язку з чим його викликають на допит, Новинський відповів: «Найсмішніше в тому, що мене викликають як свідка у справі, де компанія, в якій я є акціонером, потерпіла». Також він запевнив, що «тікати нікуди не збирається».

Нагадаємо, 2 листопада на Погоджувальній раді в парламенті начальник відділу Головного слідчого управління МВС Василь Сміх заявив про намір вручити повістку Новинському. У МВС заявили, що передали повістки в Секретаріат Верховної Ради.

Сайт МВС повідомляє, що Головне слідче управління МВС розслідує низку кримінальних проваджень, зокрема за ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ст.358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України, які стосуються конфлікту бенефіціарів торговельної мережі «Амстор».

У рамках цього розслідування виникла необхідність допиту Новинського як одного з кінцевих бенефіціарів-учасників корпоративного конфлікту. У той же день Новинський повернувся до Києва з Санкт-Петербурга.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ