Шокін
У Соболєва в Раді вкрали підписи за відставку Шокіна

Невідомі викрали аркуш паперу з підписами парламентарів за відставку Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України. Про подію повідомив депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв, пише Українська правда.

«Підписи були викрадені в мене зі столу прямо в парламенті», – сказав Соболєв. «Вони зникли всі разом, на той момент було 127 підписів, останньою перед зникненням підписалася народний депутат від «БПП» Оксана Продан», – сказав Соболєв. «Я думаю, що це не допоможе ані Шокіну, ані людині, яка забрала ці документи. Я зараз готую аналогічний проект постанови і обійду всіх 127 депутатів, які вже підписали, і спробую залучити тих, хто ще не підписав», – заявив Соболєв та наголосив, що «крайнього» шукати не збирається, а краще зосередиться на тому, щоби якомога швидше назбирати 226 голосів для ухвалення проекту про відставку Шокіна.

Як відомо, робота Генерального прокурора Віктора Шокіна неодноразово піддавалася критиці. Невдоволення висловлювали й американські високопосадовці. Зокрема, як повідомляв Інформаційний Акцент, на відкритті конференції бізнес-ради «США-Україна» в Києві, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, що ГПУ має припинити підривати реформи і захищати корумпованих прокурорів у своїх рядах. А 7 грудня Віце-президент США Джозеф Байден, який перебував з офіційним візитом у Києві, заявив, що  Віктор Шокін має піти у відставку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ