Олексій Тамразов
Олексій Тамразов

Заставу за Дениса Поліщука, затриманого в рамках справи про вбивство Олеся Бузини, вніс Олексій Тамразов. Про це повідомив у себе в Twitter радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, пише Українська правда.

«5 мільйонів гривень застави за звільнення з-під варти підозрюваного у вбивстві Бузини вніс Тамразов Олексій Гарійович», – написав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за 25-річного Дениса Поліщука, затриманого в рамках розслідування вбивства Олеся Бузини та арештованого за рішенням суду, у вівторок, 23 червня, внесли заставу в сумі 5 млн 200 тисяч грн.

Олексій Тамразов за часів президентства Януковича працював першим заступником голови правління державної компанії «Укргазвидобування». Очолював її на той момент колишній менеджер і близький товариш Дмитра Фірташа Юрій Борисов. Саме з компанією «Укргазвидобування» були пов’язані кілька корупційних скандалів у роки президентства Януковича. Один з них пов’язаний з аукціонами з продажу скрапленого газу. Його за ціною для населення одноосібно скуповували компанії з групи харківського бізнесмена Сергія Курченка. Далі газ реалізовувався вже за ринковими цінами.

Наприкінці 2000 року Тамразов розпочав трудову діяльність в компанії «ТНК-Україна» на посаді спеціаліста відділу оптової реалізації нафтопродуктів. З 2003 – комерційний директор ТОВ «Західна нафтогазова компанія» («ЗНГК»). З 2006 по 2007 рік – перший заступник комерційного директора компанії «Укрнафта». З 2007 по 2010 – повернувся в «ЗНГК» на посаду заступника директора. З 2010 року по березень 2014 року – перший заступник голови правління ПАТ «Укргазвидобування».

Олексій Тамразов називає себе власником ТОВ «Всеукраїнська медіа група» (сайт theinsider.ua).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ