Siemens
Siemens зацікавлений у виході на український ринок локомотивів і трамваїв

Одна із провідних технологічних компаній світу Siemens зацікавлена у виході на український ринок локомотивів і трамваїв. Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на своїй сторінці в Facebook.

«Успішна зустріч відбулася з керівництвом Siemens. Компанія зацікавлена в в українському ринку в сфері виробництва локомотивів і трамваїв. Продовжуємо переговори щодо формату співпраці на рівні керівництва та експертів», – написав міністр, повідомляючи про результати поїздки до Берліна. Пивоварський також повідомив, що Німеччина готова розглянути питання збільшення обсягів допомоги Україні. Зокрема, в ході зустрічі з представниками німецького міністерства економіки порушували питання кредиту від державного банку Німеччини KfW на відновлення інфраструктури Донбасу.

Крім того, Мінінфраструктури України та Міністерство транспорту Німеччини домовилися про спільну роботу в сферах залізниці та будівництва автодоріг, а також про подальший обмін досвідом. Раніше керівництво української «дочки» Siemens повідомляло, що компанія не зацікавлена у створенні в Україні спільного виробництва залізничного рухомого складу, натомість, має намір здійснювати постачання компонентів до виробництва.

Siemens AG – німецький технологічний концерн, провідний світовий виробник електротехніки й електроніки для промисловості та енергетики, медичного обладнання, міської інфраструктури. Штаб-квартири концерну розташовані в Берліні та Мюнхені.

Дочірнє підприємство «Сіменс Україна» постачає обладнання, технології та комплексні рішення для промисловості, енергетики, транспорту й охорони здоров’я. Центральний офіс компанії розташований у Києві, регіональні офіси є у Львові, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Кривому Розі та Маріуполі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ