Тату
Спеціальні датчики вимірюють нервову та м’язову активність

Високотехнологічне татуювання для обличчя, яке відстежує роботу нервових тканин та людські емоції, розробили вчені з Ізраїлю. Про це повідомляє Engadget.

Спеціальні датчики вимірюють нервову та м’язову активність. Завдяки цій технології можна допомогти у створенні протезів та відновленні пошкоджених тканин. Розробка може стати заміною для електроміографії.

Тепер людина, якій необхідно відновити пошкоджені тканини, просто прикрашає обличчя стильним тату, а високі технології упродовж дня збирають дані для створення протезу.

Окрім реабілітації, пристрій можна застосовувати для вивчення емоційних реакцій через відстеження виразу обличчя користувача завдяки електросигналам.

Нагадаємо, що електроміографія – метод реєстрації біоелектричної активності м’язів, що дозволяє визначити стан нервово м’язової системи. Електроміографічний метод застосовується у хворих з різними руховими порушеннями для визначення місця, ступеня і поширеності ураження.

Використовують два способи відведення біопотенціалів м’язів: нашкірними (глобальна Електроміографія) і голчастими (локальна електроміографія) електродами.

Читайте: Фотографування посилює людські емоції – вчені

БЕЗ КОМЕНТАРІВ