1
Через трансляцію серіалу «Не зарікайся» надійшли численні скарги громадян

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Україна» у зв’язку зі скаргами щодо сюжету серіалу «Не зарікайся». Про це повідомляється на сайті Нацради.

Через трансляцію мовником 66 серії цього серіалу надійшли численні звернення громадян.

«Провівши 13 квітня 2016 року моніторинг мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «Україна», регуляторний орган зафіксував трансляцію телесеріалу «Не зарікайся» (виробництва ТОВ «Україна»), в якій, зокрема в 66 серії цієї мелодрами, позитивно зображено бойовиків Донбасу», – повідомляє Нацрада.

Для перевірки дотримання вимог українського законодавства Нацрада призначила позапланову перевірку мовника.

Голова Національної ради Юрій Артеменко пояснив, що спершу регулятор зафіксує факт трансляції, як того вимагає закон, а вже згодом розглядане по суті скарги громадян.

Регулятор попросив неурядові та медійні організації, незалежних експертів надати висновки щодо контексту 66-ї серії серіалу. Відтак, Нацрада спиратиметься у рішенні і на рекомендації громадськості.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко припинив повноваження експертної комісії з питань поширення та демонстрування фільмів при Держкіно. Причиною стала відмова експертів заборонити демонстрацію скандального серіалу «Не зарікайся», в одній із серій якого в позитивному контексті зображені бойовики самопроголошеної «ЛНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ