1
Група з 15 невідомих осіб напала на офіс телеканалу «Україна» в Києві

Приймальню телеканалу «Україна» у Києві невідомі залили червоною фарбою. Журналісти кажуть про загрозу життю і професійній діяльності та просять поліцію розслідувати подію. Про це йдеться на офіційній сторінці телекомпанії у Facebook.

В повідомленні зазначають, що телеканал «Україна» звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати «факт загрози життю і професійній діяльності журналістів каналу, що супроводжувався хуліганським нападом групи з 15 невідомих осіб на офіс телеканалу в Києві».

Телевізійники також попросили президента як гаранта Конституції, прав і свобод громадян взяти розслідування інциденту під особистий контроль.

У свою чергу, столична поліція порушила кримінальне провадження за статтею «хуліганство». Правоохоронці опитують свідків та очевидців, вивчають записи з камер відеонагляду.

23Як повідомляв Інформаційний Акцент, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Україна» у зв’язку зі скаргами щодо сюжету серіалу «Не зарікайся».

Як відомо, телеканал «Україна», який належить компанії «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) олігарха Рината Ахметова, 13 квітня показав епізод серіалу «Не зарікайся», у якому в позитивному світлі зображено бойовиків із так званої Луганської народної республіки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ