Учені поставили під сумнів теорію відносності Ейнштейна
Учені поставили під сумнів теорію відносності Ейнштейна

Учені з Британії і Канади поставили під сумнів теорію відносності німецького фізика Альберта Ейнштейна, про це інформує The Guardian.

Британські і канадські науковці виявили факти, які можуть довести, що швидкість світла не є постійною.

Цю теорію висунули Жуан Магейжу з Імперського коледжу в Лондоні і Найеш Ефшорді з Університету Ватерлоо в Канаді. На їхню думку, на початку зародження Всесвіту швидкість світла була набагато більше. Як стверджують учені, вона була нескінченною.

В основі таких досліджень полягає твердження вчених про те, що нині Всесвіт виглядає в основному однаково у всіх частинах космосу. Щоправда, в разі запропонованої Ейнштейном швидкості світла, планети й інші частини всесвіту не могли б розвиватися рівномірно, оскільки сонячні промені не могли б охопити абсолютно всю площину всесвіту.

Дослідники почали працювати над цією теорією ще в кінці 1990-х років, проте довести її зможуть тільки зараз за допомогою розрахунків спектрального індексу. Науковці переконують, що вже дуже скоро вони зможуть провести перші тести, щоб отримати перші докази того, яка саме була швидкість світла на початку часів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ