Придністров’я
У Придністров’ї оголосили «мобілізацію»

Влада невизнаної «Придністровської молдавської республіки» (ПМР) оголосила мобілізацію чоловіків віком від 18 до 27 років. Про це повідомляється в указі «президента ПМР» Євгена Шевчука, опублікованому на його офіційному сайті.

«Закликати на військову службу в Збройні сили, прикордонні та внутрішні війська громадян чоловічої статі у віці від 18 до 27 років, які перебувають або зобов’язані перебувати на військовому обліку і не перебувають в запасі, які втратили право на відстрочку від призову на військову службу, а також підлягають призову на військову службу і залучених до відповідальності за порушення правил військового обліку. Призов здійснювати впродовж 2015 календарного року», – зазначається в указі.

Ще одним указом в «ПМР» призвали на військову службу громадян чоловічої статі у віці до 30 років включно, які закінчили державні організації вищої професійної освіти та зараховані у запас з присвоєнням військового звання офіцера. Зазначимо, через «складну політичну ситуацію» Придністров’я оголосило позапланові навчання снайперів. На території «республіки», створеної Кремлем в окупованих районах Молдови, розміщений військовий контингент РФ.

Український кордон з Придністров’ям охороняють прикордонники та Нацгвардія. Також споруджується протитанковий рів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, сенатор США від Республіканської партії, голова комітету у справах збройних сил Джон Маккейн припускає напад російських військ на Одеську область з боку Придністров’я (Молдова) у разі ескалації конфлікту в Україні.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ