Булель регулярно надсилав родичам невеликі суми грошей

Терорист з Ніцци Мохамед Булель незадовго до вчинення ним атаки відправив своїй сім’ї в Туніс близько 110 тисяч доларів. Про це повідомляє Daily Mirror з посиланням на родичів терориста.

«Мохамед відправив сім’ї 240 тис. туніських динарів (близько 110 тис. доларів) протягом останніх кількох днів», – зазначив брат Булеля.

За словами родичів терориста, він регулярно надсилав їм невеликі суми грошей, як і більшість тунісців, які працюють за кордоном, але така велика сума грошей, надіслана останнього разу, стала для сім’ї несподіванкою.

Тим часом французька поліція заарештувала ще двох підозрюваних, чоловіка і жінку, в рамках розслідування теракту в Ніцці. Ці арешти відбулися після того, як п’ятеро осіб, зокрема чотири чоловіки і колишня дружина Булеля, були арештовані у зв’язку з терактом. П’ять підозрюваних станом на ранок неділі залишаються під вартою в поліції.

Французькі ЗМІ також повідомили, що Булель їхав тією ж вантажівкою уздовж набережної Ніцци ввечері перед терактом, щоби перевірити місце.

Нагадаємо, увечері 14 липня водій вантажівки протаранив натовп людей, які зібралися на Англійській набережній Ніцци, щоби подивитися феєрверк з нагоди Дня взяття Бастилії.

За свідченнями очевидців, вантажівка, не зупиняючись, роблячи зигзаги, давила людей на набережній, а потім її водій відкрив стрілянину. Терориста ліквідувала поліція.

Внаслідок теракту загинули 84 людини, близько 200 – постраждали. Відповідальність за напад взяла на себе терористична організація «Ісламська держава».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ