Терористи перегруповуються в зоні АТО
Терористи перегруповуються в зоні АТО

Терористичні формування перегрупували від Київського району Донецька до Майорська. Про це у Facebook повідомив народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«Сформовано 4 ділянки оборон російсько-терористичних військ. Відзначається централізоване управління формуваннями противника, зосередженими на даних ділянках», – написав він. Крім того, Тимчук повідомив, що в район н.п. Довгий і Раївка (Луганська область) прибуло підкріплення.

«По мотострілецькій роті російських найманців на кожну ділянку, в кожній по 8-10 БТР-80, БТР-80А і 82А, відзначається кілька МТ-ЛБ, в обох ротах всього близько 180 осіб, основна частина – неслов’янської зовнішності», – поінформував Тимчук.

За його словами, фіксується обладнання капонірів, укриттів для техніки та особового складу, організовано бойову охорону, спостережні пости. Також зафіксовано активне підвезення палива і предметів матеріально-технічного постачання для формувань російсько-терористичних військ, зосереджених на північ від селища Безіменне на Приморському напрямку.

Нагадаємо, активні бойові на Донбасі тривають. У зв’язку з цим спостерігачі місії ОСБЄ планують залишити зону АТО.

Читайте: У штабі АТО підтвердили факти самогубств військових

Інформаційний Акцент

  • ОДЕСА

    ЧУКЧА ШОЙГУ СВОЇХ ЧУКЧІВ ПІДКИНУВ