Терористи обстріляли кількох людей поблизу міста Актобе на заході Казахстану
Терористи обстріляли кількох людей поблизу міста Актобе на заході Казахстану

Терористи обстріляли кількох людей поблизу міста Актобе на заході Казахстану. Збройний напад стався 6 червня близько 10:00 за Києвом. Про перестрілку повідомило джерело в поліції, передає Informburo.kz.

Напад стався на трасі обласного значення. У лікарні Актобе підтвердили надходження 6 червня поранених. «Є вогнепальні поранення, є дробові. Багато хто обслуговується амбулаторно. Є й важкі хворі. Вони отримали відповідне лікування. Ми працюємо в штатному режимі», – повідомив співробітник медустанови.

У МВС Казахстану повідомили, що наразі немає жодної інформації. Відомо лише, що в місті запроваджено комендантську годину. Очевидці повідомляють, що проводиться огляд автомобілів, які прямують в бік селища Акжар, де проходить спецоперація.

Акжар – село в Актюбинській області Казахстану. Актобе (колишній Актюбинськ) – місто на заході республіки з населенням близько 400 тисяч осіб, адміністративний центр Актюбинської області.

У даний час у всіх регіонах Казахстану запроваджено помірний «жовтий» рівень терористичної небезпеки. В Актюбинській області діє режим контртерористичної операції.

Приводом для надзвичайних заходів став напад екстремістів ввечері 5 червня на два магазина зброї та військову частину в Актобе і перестрілка з поліцією. В результаті інциденту шестеро людей загинули, ще десятеро – отримали поранення.

Відповідальність за атаки взяла на себе «Армія звільнення Казахстану». Згідно із заявою екстремістів, це був «перший бій прихильників демократичного шляху розвитку Казахстану» проти «диктатури кліки Назарбаєва».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ