«Аль-Каїда» запропонувала «ІДІЛ» коаліцію
«Аль-Каїда» запропонувала «ІДІЛ» коаліцію

Лідер міжнародної терористичної організації «Аль-Каїда» Айман аз-Завахірі 2 листопада 2015 року виступив із закликом до сунітів усього світу об’єднатися для протистояння шиїтській, російській та західній загрозам у Сирії та Іраку, повідомляє Reuters.

Зокрема, в Інтернеті поширено відеоролик з виступом аз-Завахірі, який заявив: «Американці, росіяни, іранці, алавіти й «Хізбалла» координують свою війну проти нас – так невже ми не можемо припинити боротьбу між собою й скерувати свої дії проти них?». «Дана заява, судячи з усього, є, насамперед, пропозицією коаліції з «Ісламською державою», хоча раніше аз-Завахірі виступав з критикою діяльності «ІД».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 жовтня «Ісламська Держава» («ІДІЛ») закликала мусульман-суннітів почати «священну війну» проти росіян і американців через те, що вони буцімто почали «хрестоносну війну» на Близькому Сході. «Ісламська молодь з усього світу, розпалюй джихад проти росіян та американців за їхній «хрестоносний похід» проти мусульман», – заявив спікер «ІД» Абу Мухаммед аль-Аднаном.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ